PIKO 50500 модель паровозу BR98 для дитячої залізниці, масштабу 1/87
0-4-0 Steam Tank Loco
Якщо Вас є стартовий набір залізниці, і Ви хочете подарувати нові емоції Вашій дитині,
Пропонуємо локомотив класу хобі, який може тягнути ще один склад із парочкою вагонів.
роз'єм під декодер немає, тільки аналогове керування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Piko |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 10 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 118 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 37 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 60 мм |
| Тип живлення | Мережа |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴





