
Модель загородного каркасного домика в сборе для макета или диарамы для масштаба H0,1/87
650 ₴
- В наличии 1 ед.
- Код: KIBRI 259
+380 (50) 648-84-11
Рабочийвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель замiського каркасного будинка у зборі для макету або діарами для масштабу H0,1/87
Ласкаво просимо!
Якщо ви купили стартовий набір і хочете далі розширювати свою дитячу залізницю
Запропонуємо один з варіантів швидкого наповнення ланшафта будівлями!
У цьому випадку пропонуєм вже зібрані будiвлi, які ви можете встановити на макетi .
В зв’язку з тим, що будiвлi були в використаннi зiбранi знаходились на макетi, прохання перегляти фото якi е частиною опису моделi. Якщо потрiбно запитуйте я відправлю додатковi фото!
Нагадую, що також у нас великий вибір інших різних будівель :
В зiбраному станi --- ЖМИ I ПЕРЕХОДЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Faller |
| Страна производитель | Германия |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал изготовления | Пластик |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 140 мм |
| Состояние | Б/У |
| Масштаб | HO |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴


