Модель рефрижераторний вагон 50-річчя Rivarossi , масштаб H0,1/87
Прекрасный вагон для Ваших железных дорог
Пам'ятний рефрижераторний вагон 50-річчя Rivarossi з фігуркою паровоза "CHAPELON" Північно-Французької залізниці. Модель є частиною серії з 10 пам'ятних рефрижераторних вагонів (типу Ihs) спеціального випуску, з боків яких розміщено логотип Rivarossi, зображення моделей, виготовлених компанією, та напис "50-річний потяг". Білі пам'ятні коробки, напис "50-річний потяг", логотип Rivarossi до п'ятдесятої річниці та герб Національного музею науки і техніки "Леонардо да Вінчі" - Мілан, 1 грудня 1994 р. - 29 січня 1995 р. Rivarossi 5678, довжина 12,7 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Железная дорога |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал изготовления | Пластик, Металл |
| Длина в собранном виде | 185 мм |
| Ширина в собранном виде | 32 мм |
| Высота в собранном виде | 65 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Производитель | Rivarossi |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴



