Модель почтового вагона PIKO GDR, DB, масштаба 1:87,H0
Вагон випускався компанією Піко у далеких 90 рр.,
вагони виготовлені в ГДР, не втрачае своєї актуальності досі через багато років.
Вагон був сплуатований, але стан його відмінний
Вагон із обладнаною шахтою NEM
без коробки в комплектi
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Вагон |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Довжина у зібраному вигляді | 255 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 33 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 45 мм |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | PIKO SCHICHT |
| Особливості | Стендова модель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






