
Стендова модель Динамічний стабілізатор шляху DGS62N PLASSER & THEURER, масштаб 1/87, H0
3 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: Kibri 16070
+380 (50) 648-84-11
Рабочийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стендова модель Динамічний стабілізатор шляху DGS62N PLASSER & THEURER, масштаб 1/87, H0
Спеціальна колійна машина підбиття або рихтування шпал
Модель стендова, зібрана
19,8 x W 3,4 x H 5 cm.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 14 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 396 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 35 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Kibri |
| Тип | Дитяча залізниця |
| Особливості | Стендова модель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴



