
FALLER 191823 Збiрна модель трамвайного депо Дрездена, масштаб H0 1/87
5 000 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: FALLER 191823
+380 (50) 648-84-11
Рабочийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FALLER 191823 Збiрна модель трамвайного депо Дрездена, масштаб H0 1/87
Розмір моделі: 376 x 276 x 124 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Faller |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 305 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 138 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 164 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Будова |
| Особливості | Стендова модель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴


