
Модель 2-осний критий вагон Kuba-Imperial , DB типа Glmrs 38, масштаб 1:87, H0
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Roco 46097
+380 (50) 648-84-11
Рабочийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Модель 2-осний критий вагон Kuba-Imperial , DB типа Glmrs 38, масштаб 1:87, H0
Найгарніший вагончик, який можете використовувати у вашому складі на макеті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roco |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Вагон |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Довжина у зібраному вигляді | 123 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 35 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 45 мм |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



