
Масштабна модель Mercedes Benz з напівпричепом "Hella" , масштаб 1/87, H0
600 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: Wiking 540
+380 (50) 648-84-11
Рабочийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масштабна модель Mercedes Benz з напівпричепом "Hella" , масштаб 1/87, H0
Mercedes Benz LKW Kasten Koffer Modellauto H0 "Hella"
Авто від Wiking, чудово підійде на будь-яку діараму або макет
Стан відмінний!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 155 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 25 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 23 мм |
| Стан | Вживані |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Автомобіль |
| Особливості | Стендова модель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



